Co sądzicie o JUMPSTYLU ????
Czy podoba wam się ten styl tak jak mi ???
aha wesoły ale wyślesz mi go tam kiedyś no nie ? jęzor a sama go piszesz czy z kimś?


  PRZEJDŹ NA FORUM