niedługo wakacje !!!
może macie jakieś propozycje co robić w upalne , letnie dni ??? jak tak to piszcie . pozdro dla TYLKO trzech lasek z forum agatki i anielki . bezemnie !
PRZEJDŹ NA FORUM